Houden van kinderen...

Ik ben een kind
nog maar een kind
kind helemaal
zoals alleen een kind, kind kan zijn
ik ben een kind
en heb een droom
zoals alleen een kind een droom kan hebben
ik wil varen over de zee├źn
de sterren mijn horizon
de zon mijn kracht
de maan mijn toeverlaat...

Samen bouwen we aan het wonder dat KIND heet.

20190404 143606

Actief burgerschap is voor ons geen loos begrip. Onze school organiseert op 3 april verschillende acties waarmee we een positieve bijdrage leveren aan de samenleving, alle Krekeltjes bundelen hun krachten. Zo willen we met zoveel mogelijk vriendjes op deze dag iets betekenisvols doen voor de samenleving. Wij van de eerste graad gingen samen met Gloob en Teo, maar ook met de zebra's van juf Sally op pad. We maakten een wandeling rondom onze school en we verzamelden als het afval.

Een kleine daad met een groot resultaat!