Houden van kinderen...

Ik ben een kind
nog maar een kind
kind helemaal
zoals alleen een kind, kind kan zijn
ik ben een kind
en heb een droom
zoals alleen een kind een droom kan hebben
ik wil varen over de zee├źn
de sterren mijn horizon
de zon mijn kracht
de maan mijn toeverlaat...

Samen bouwen we aan het wonder dat KIND heet.

Actief burgerschap is voor ons geen loos begrip. De Krekel en De Grasspriet organiseerden vandaag acties waarmee onze leerlingen een positieve bijdrage leverden aan de samenleving. Onze leerlingen deden vandaag vrijwilligerswerk in verschillende instellingen, waaronder rusthuizen en in het kinderdagverblijf 't Krekeltje. Heel wat klassen namen deel aan een opruimactie in de gemeente Haaltert / Mere. Echte mooimakers dus! Onze leerlingen zijn goed op weg om echte wereldburgers te worden!